MEDIOLA

Rozwiązania IoT i Smart Home - koncepcja, która wszystko łączy !

Wyjątkowa gama produktów Mediola® przekształca każdy dom w wygodny, centralnie sterowany inteligentny dom. Dzięki rozwiązaniom Mediola® IoT i Smart Home, urządzenia różnych producentów można łatwo łączyć, zautomatyzować i wygodnie sterować za pomocą aplikacji i głosu.

Główną cechą wyróżniającą jest nasze podejście do wszystkich standardów i niezależne od producenta, za pomocą którego można łączyć urządzenia niezależnie od marki i technologii, tworząc inteligentne, kompleksowe rozwiązanie.

Nasze inteligentne rozwiązania łączą opatentowaną i niekompatybilną technologię radiową wielu znanych producentów, takich jak B. Somfy, Hautau, Elero, Warema, Becker, Roto, Rehau, Internorm i wiele innych, z szeroko rozpowszechnionymi systemami i standardami radiowymi, takimi jak Homematic IP, EnOcean, Z-Wave, ZigBee i systemami przewodowymi, takimi jak KNX.

Dzięki Mediola® istniejącą technologię można inteligentnie zmodernizować i połączyć w sieć z nowymi standardami bezprzewodowymi i usługami w chmurze.